KONKURS PLASTYCZNY „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI – PRAWA DZIECKA WEDŁUG KORCZAKA”

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca w KONKURSIE PLASTYCZNYM „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI – PRAWA DZIECKA WEDŁUG KORCZAKA” MAJA STRZELECKA - kategoria klasy I-II, ALICJA KOLAŃSKA - kategoria klasy III -IV. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Był przeznaczony dla uczniów klas I – VIII Szkół Podstawowych z całej Polski. Wzięło w nim udział 430 uczniów z 47 szkół z 11 województw. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były Prawa Dziecka według Janusza KorczakaGratulujemy zwyciężczynią!!

Natalia Strzelecka

Data dodania: 2020-11-23 09:11:50