FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Z wieloma atrakcjami upłynął nam dzisiejszy czwartek!

Imprezę  z okazji Dnia Dziecka (30.05.2019r.) otworzyła pani dyrektor Ewa Klińska, następnie uroczystości rozpoczęliśmy wspólnym tańcem prowadzonym przez panią Anettę Bikowską. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Marcin Wietrzycki.

Była kawiarenka z ciastami i napojami, były liczne stacje sportowe (m.in. piłkarskie, przeciągania liny, ze skakanką), stacje makijażu i fryzjerskie, zdrowej żywności (szaszłyki z owoców), fotograficzne, logiczny tor przeszkód (zagadki). Te atrakcje prowadzili nasi nauczyciele.

Długie kolejki ustawiały się do mobilnego placu zabaw, który ufundowali nam państwo Izabela i Zbigniew Banasiakowie.

Smaczne pieczone kiełbaski i grochówkę, serwowaną nam przez pracowników obsługi szkoły,  zafundowała nam firma cateringowa państwa Kamili i Pawła Kmieć.

Serdecznie dziękujemy sponsorom.

Równolegle do naszych imprez, na hali sportowej odbywał się  pokaz pt.  „Szalony Profesor”. Uczniowie uczestniczyli w nim według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Impreza tegorocznego Dnia Dziecka była bardzo udana a i pogoda dopisała.

Zapraszamy do fotorelacji.

Admin /-/ Grzegorz Winiarski