EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Egzamin na kartę rowerową

Nadrzędnym celem organizacji tegorocznego Dnia Dziecka było ułatwienie powrotu uczniów z izolacji do społeczności szkolnej. Nauczyciele prześcigali się zatem w pomysłach, by zapewnić swoim wychowankom jak najciekawszą ofertę zajęć integracyjnych.

W tym dniu klasy 6a, 6e, 7a, 7b i 7c spotkały się na placu zabaw przy ulicy B. Chrobrego w Choszcznie. Szóstoklasiści przyprowadzili ze sobą rowery, bo o godz. 9.00 rozpoczęła się dla nich praktyczna część egzaminu na kartę rowerową. Nad sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem tego sprawdzianu czuwała pani wicedyrektor Dominika Muszyńska, która posiada uprawnienia egzaminatora oraz nauczycielka zajęć technicznych – pani Elżbieta Gawron. Egzamin na kartę rowerową zaliczyło łącznie 19 uczestników. Od dziś to pełnoprawni uczestnicy ruchu drogowego!

W tym samym czasie siódmoklasiści grali w kosza albo odpoczywali na trawie. Potem po spacerze nad jeziorem dołączyli do nich rówieśnicy z klasy 7c. Na zakończenie zajęć sportowo – rekreacyjnych wszyscy udali się na lody.

Opiekę nad młodzieżą w dniu 1 czerwca br. sprawowali następujący nauczyciele: p. Agata Jamińska, p. Katarzyna Kręcisz, p. Dorota Łyko, p. Magdalena Parla, p. Małgorzata Szulc, p. Elżbieta Wareliś, p. Monika Żygieło oraz p. Włodzimierz Jarek i p. Robert Korzeniewski.

Elżbieta Wareliś

Data dodania: 2021-06-01 15:58:10