DZIEŃ DYNI

Dnia 31.10.2019r. W naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Dyni". Ogromne zainteresowanie wzbudziła "zdrowa" kawiarenka, w której motywem przewodnim była dynia. Można w niej było skosztować przeróżnych smakołyków: babeczek dyniowych, ciasteczek, ciasta, chipsów cieciorkowych, tostów, galaretek, świeżych owoców i warzyw. Można było również spróbować rozgrzewającej herbatki z imbirem i pomarańczą. W tym dniu również został zorganizowany konkurs na "Najbardziej pomysłową dynię". Do wykonania prac uczniowie podeszli bardzo kreatywnie, zachwycili pomysłowością i sposobem wykonania. Rozwiązanie konkursu okazało się bardzo trudne, ale w końcu wyłoniono zwycięzców: I miejsce Julia Starukiewicz 1a, II miejsce Michał Borkowski 1c, III miejsce Jan Wróbel 1c i Aleksander Wróbel 5c. Zwycięzcom bardzo gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie osoby zostały nagrodzone. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby ten dzień był wyjątkowy: nasi wspaniali rodzice, SU, świetlica, a przede wszystkim uczniowie, na których zawsze można liczyć. W czerwonym budynku również była zdrowa kawiarenka a uczniowie na pomarańczowo bawili się tego dnia "dyniowo".

Julita Dalmaczyńska

Data dodania: 2019-11-09 19:20:54