Czcionka:

A+A-

Kontrast:

CORAZ BLIŻEJ... NOBLA

CORAZ BLIŻEJ... NOBLA

     Dnia 10. 12. 2020 r. w Zespole Szkół nr 2 w Choszcznie odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs "Nobliści Polscy". Tegoroczna edycja przeprowadzona została w formie zdalnej. Uczestnicy musieli przygotować prezentację w programie Power Point i wysłać ją w formie pliku wideo mp4. Zadania tego podjęli się uczniowie klasy 7c, tj. Oliwia Domańska, Kacper Gigiel i Aleksander Szczesny. Przez ostatni tydzień siódmoklasiści pod kierunkiem p. wicedyrektor Dominiki Muszyńskiej i p. Elżbiety Wareliś sporządzali prezentację pt. "Trudne drogi..." - Nobliści Polscy i ich edukacja.
Pragnę w tym miejscu poinformować, że drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie po raz kolejny zdobyła Grand Prix oraz statuetkę "Pierwszy Szczebel do Nobla"!

   Film o Marii Skłodowskiej - Curie spotkał się z uznaniem komisji, która obradowała w składzie:
- p. Anna Lewicka,
- p. Maria Mińska,
- p. Irena Rękawiecka - Sadowska,
- p. Tomasz Wacław Jabłecki.

   Miłe słowa uznania popłynęły także od organizatorów zmagań, a byli to: p. dyrektor Barbara Ciecierska, p. Agnieszka Kurpierwska i p. Piotr Figas. Nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie dla naszych laureatów przygotowali również nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.
   Z kolei właścicielka Księgarni "Pegaz" w Choszcznie - p. Maria Mińska - jak co roku ufundowała nagrodę specjalną. Tym razem ciekawa i wartościowa książka trafiła na ręce Kacpra Gigla!

Opracowanie: Elżbieta Wareliś

Data dodania: 2020-12-10 14:29:20
Data edycji: 2020-12-20 18:45:52
Ilość wyświetleń: 204

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook