BAL KARNAWAŁOWY KLAS I - III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości, to okazja, aby tego dnia stać się kimś innym. Dnia 24 lutego uczniowie klas I – III pojawili się na pięknie udekorowanej sali przebrani za ulubione postacie z bajek i nie tylko, mogliśmy zobaczyć: wróżki, czarownice, koty, królewny, policjantów, żołnierzy, rycerzy….. nie sposób zliczyć i wymienić.  Dzieci bawił wodzirej Irek, któremu dziękujemy za wspaniałą zabawę. Podczas balu zostały wybrane dwie królowe balu, które zachwyciły wszystkich swoimi strojami: Lena Sadkowska z klasy Ia, jako Pipi Langstrumpf oraz Weronika Zaczek z klasy IIIa, jako czarownica Diabolina.

Piękna, oryginalna dekoracja, która zrobiła ogromne wrażenie na uczestnikach balu została zakupiona przez Klub Kobieta 2000. Dziękujemy.

Dziękujemy również telewizji E – CHO za filmowanie imprezy.

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2019-01-24 20:22:41